ПодіїСуспільство

Первомайчанка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з ММА в Абу-Дабі,ОАЕ

2-5 серпня 2023 року в Абу-Дабі ,ОАЕ на легендарній Mubadala Arena у Zayed Sports City під патронатом Його Високості Шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна проводив чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей,юнаків та юніорів.

Змагання проводилися за трьома віковими категоріями 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років зібрали понад 600 спортсменів із 47 країн світу.

Збірна України представлена 22 спортсменами у віковій категорії 12-13 років, 24 спортсменами у віковій категорії 14-15 років, 23 спортсменами у віковій категорії 16-17 років. Тренерський штаб складався з 28 тренерів.

За підсумками чотирьох днів змагання Збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загально командне місце на чемпіонаті світу.

Вітаємо нашу спортсменку Лукацьку Олександру 61,2 кг., вікова категорія 16-17 років (тренер збірної України – Сергій Куций – керівник спортивного клубу «J.C.NAZARITE» (Первомайськ) з завойованою бронзовою медаллю та бажаємо подальших перемог.

Збірна України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів найсильніша у світі третій рік поспіль!

Щоб бути в курсі усіх подій Первомайська та громади підписуйтесь на насFacebook абоТелеграм-канал